BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Aktualitet

“Po ushqehet tymnajë me llafe dhe dëngla”, pas deklaratës së Ramës, vjen reagimi i fortë i Artan Hoxhës: I MADHI lexon shkrimin e para dy ditëve, a nuk i bie lirë që mafia të blejë...

“Po ushqehet tymnajë me llafe dhe dëngla”, pas

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për  përgjimet e grupit mafioz Ndragheta. Rama tha se është turp i pashembulltë që po ushqehet tymnajë, me llafe dhe muhabete dhe dëngla. Mirëpo Hoxha ka një tjetër qëndrim. “Mileti pret qe ti kerkoje SPAK-ut, te hetoje si eshte e verteta, I MADHI lexon shkrimin e para dy diteve të nje italiani të natyralizuar, si qendrim zyrtar të qeverise shqiptare ...Ububuja...”, shkruan me ironi Hoxha.

Më tëj gazetari ngre pyetjen: “Mire mor jahu, e zeme si thua ti!!! Por a nuk i bie me lire Mafia-s, me ble 3-4 nga ju aty larte, sesa me u hallakat larte e poshte, për të blere qindra-mijera te pakenaqur, qe nuk ia duan të “miren” vendit të tyre, gjithe opoziten, tere median?”

Postimi i Hoxhës

Mileti pret qe ti kerkoje SPAK-ut, te hetoje si eshte e verteta, I MADHI lexon shkrimin e para dy diteve të nje italiani të natyralizuar, si qendrim zyrtar të qeverise shqiptare ...

Ububuja...

Mafia, mafia, mafia,

Krimi, krimi, krimi...

Mire mor jahu, e zeme si thua ti!!!

Por a nuk i bie me lire Mafia-s, me ble 3-4 nga ju aty larte, sesa me u hallakat larte e poshte, për të blere qindra-mijera te pakenaqur, qe nuk ia duan të “miren” vendit të tyre, gjithe opoziten, tere median?