BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Aktualitet

Polemikat për ‘ballkonin’, Silvana Bushati i tregon të gjitha për deputetin Gjuzi: Do të jetë në qendër të vëmendjes si Donald Trump!

Polemikat për ‘ballkonin’, Silvana Bushati i tregon të

Silvana Bushati tekas ishte e ftuar në “Ftesë në 5” tregoi se nuk ka plane afatgjata në politikë, ndërsa theksoi se politika s’ka qenë asnjëherë qëllimi i saj.

E pyetur nëse Kujtim Gjuzi e kishte përdorur imazhin e saj për arsye politike, ish-volejbollistja u shpreh:

“Kujtimi do të jetë në qendër të vëmendjes si Donald Trump, e kam thënë unë, por Donaldi është pak më…. Edhe nuk e përdori, nejse mënyra e tij”, u shpreh Bushati.

Ti planet e tua i ke në sport?

Silvana Bushati: Planet e mia i kam në televizion. Do vij me një projekt timin, emision timin, sportet ekstreme.