BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

Policia ‘blindon’ Vlorën, çfarë ka ndodhur?

Policia ‘blindon’ Vlorën, çfarë ka ndodhur?

Policia e Vlorës po bën kontrolle në të gjithë qarkun për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe për armëmbajtje pa leje.

Oficerë të krimeve kanë ngritur postbllok sot në hyrje të qytetit të Vlorës.

Vlora prej vitesh qëndron ndër qarqet më problematike për kriminalitetin, ndonëse kohët e fundit ësht përmirësuar ndjeshëm.

Më të lexuarat