Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Policia jep detaje/ Kush është 33-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Shkodër?

Postuar: 23/09/2018 - 22:47

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti i rëndë i ndodhur rreth orës 20:45 mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Mjedë ku një makinë u përplas me motor.

Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur rreth orës 20:45 mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Mjedë ku një makinë u përplas me motor, duke shkaktur vdekjen e drejtuesit të motorit.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit është një 17-vjeçar me iniciale S. Gj i cili ka qenë duke lëvizur me shpejtësi dhe ka goditur 33-vjeçarin Emirjan Kacoli i cili kishte ndaluar me motorin e tij në një market.

Njoftimi I policisë:

Shkodër

Informacion Paraprak

Me datë 23.09.2018, ora 20.40 jemi njoftuar se në vendin quajtur Kaçë, Vau i Dejës ka ndodhur aksident rrugor ku janë përplasur një mjet tip Benz me targë SH3675E, me një motorcikletë tip Yamaha ku për pasojë drejtuesi, shtetasi E. K. 33 vjeç, ka ndërruar jetë në Spitali Rajonal Shkodër.

Drejtuesi i mjetit tip Benz, shtetasi S. Gj. 17 vjeç, është shoqëruar në ambientet e D. V. P. Shkoder për veprime të mëtejshme.

Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 11:15

Policia e Tiranës ka shoqëruar në Komisariatin numër 6 një nga protestuesit tek Unaza e Re, pasi ka bërë thirrje të goditet me armë policia.

Efektivët e komisariatit numër 6 kanë shoqëruar Lutfi Kastratin.

Postuar: 19/02/2019 - 11:08

Të paktën 4 persona kanë rënë në prangat  e  Policisë së Shtetit për armëmbajtje pa lej

Postuar: 19/02/2019 - 10:33

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka marrë vendimin e pakthyeshëm për Irma Balliun, prokurore e

Postuar: 19/02/2019 - 10:18

Është tensionuar situata në Lezhë, teksa qytetarë dhe mbështetës të PD kanë bllokuar rrugën dhe t

Postuar: 19/02/2019 - 09:42

Shtyhet në Gjykatën e Apelit seanca në për Emiljano Shullazin, Gilmando Danin, Endrit Qyqon, Endr

Postuar: 19/02/2019 - 07:30

Një ditë pas atentatit me dy të vrarë dhe një të plagosur në Vlorë, mëngjesin e djeshëm policia k

Postuar: 19/02/2019 - 07:28

Pas më shumë se dy vite në arrati, Policia e Tiranës ka arrestuar dje Arben Xibrin, i shpallur në