BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Aktualitet

“Policia ka vënë shpërblim…”/ Përplasja e bandave në Don Bosko, eksperti Karamuço bën paralajmërimin e frikshëm: Do ketë saga vrasjesh nëse…

“Policia ka vënë shpërblim…”/ Përplasja e

Të ftuar në “Zona Zero” kanë qenë eksperti i Kriminalistikës Ervin Karamuço dhe gazetari Eduart Halili.

Ata floën në lidhje me detaje të reja të cilat kanë kanë nga tragjedia e djeshme në Don Bosko, ku mbeti e vrarë një grua 60-vjeçare si pasojë e përplasjes së bandave.

Gazetari Halili tregoi se “autorët kanë qenë të maskuar”, ndërsa “Policia ka vënë në dispozicion 20 mijë euro shpërblim monetar për çdo informacion”.

Në lidhje me hetimet, ai tregoi se janë fokusuar “në veprimtarinë e së kaluarës”.

“Bandat duket se nuk i kanë shuar përplasjet dhe hakmarrjet por me keq akoma, duket se do vazhdojnë dhe janë rikthyer më të forta se kurrë.”, tha Halili.

Karamuço: “Arresti në shtëpi, për mua është një masë e cila s’premton efekt izolimi për personat e rrezikshëm. Por nuk ka faj gjyqtari në këtë rast.

Ne kemi shumë raste që kanë korruptuar oficerët e policisë, tjetër rast është që një i dënuar u hodh nga kati i tretë i shtëpisë dhe theu këmbën.

Kjo ngjarje është pasim i ngjarjeve më parë. Duhen të merren masa urgjente sepse mund të kemi saga vrasjesh në në ardhmen”, paralajmëroi eksperti.