BREAKING NEWS

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e Posaçme merr vendimin për Nuredin Dumanin, pasi ‘zbërtheu’ prapaskenat e errëta të bandave që veprojnë në vendin tonë

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e
x
BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x

Aktualitet

Policia në aksion/ Arrestohen 17 persona, zbardhen akuzat e rënda

Policia në aksion/ Arrestohen 17 persona, zbardhen akuzat e rënda

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi se kanë arrestuar 17 persona për arsye se tek ata, zyrtarët policorë kanë gjetur marihuanë, pluhur të bardhë dhe disa tableta dhe paketime me materie të ngurtë.

“Në periudhën nga 22:30 deri më 05:50, në Qendrën Sportive “Boris Trajkovski” në Shkup, zyrtarët policorë kanë privuar nga liria 15 persona edhe atë Gj.B (24) nga Serbia, L.K (18) nga Shkupi, V.A (38) nga Gjevgjelia, M.Gj (20) nga Manastiri, B.N (22) nga Sveti Nikole, V.H (23) nga Shkupi, D.T (23) nga Kosova, A.S (nga Shkupi, L.V (30) nga Kosova, Gj.D (18) nga Velesi, K.M (23) nga Shtipi, M.N (18) nga Shtipi, S.T (25) nga Shkupi, B.S nga Shkupi dhe L.J po ashtu nga Shkupi. Tek ata janë gjetur dhe marrë marihuanë, materie e bardhë e pluhurit, disa lloje të tabletave dhe paketime me material të ngurtë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më të lexuarat