BREAKING NEWS

Situatë e tensionuar politike/ Pas 1 ore përfundon takimi i trojkës së ambasadorëve i thirrur nga Soreca, çfarë u diskutua

Situatë e tensionuar politike/ Pas 1 ore përfundon takimi i
x

Aktualitet

Policia publikon me emra dhe foto më të kërkuarit e Beratit, mes tyre edhe një grua

Policia publikon me emra dhe foto më të kërkuarit e Beratit, mes

Polica e Shtetit ka publikuar sot me emra dhe foto 16 personat më të kërkuar në qarkun e Beratit.

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, shkruhet në njoftimin e policisë.

Mes 16 të kërkuarve është edhe një grua e akuzuar për trafik të lëndëve narkotike.

Ndërkohë prej disa ditësh policia publikon vazhdimisht emrat dhe fotot e personave më të rrezikshem të kërkuar nëpër rrethe të ndryshme të vendit. 

Më të lexuarat