BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

Politikani i njohur shqiptar në zi, humb bashkëshorten nga COVID-19 (FOTO)

Politikani i njohur shqiptar në zi, humb bashkëshorten nga COVID-19

Politikani dhe veprimtari i njohur shqiptar Adem Demaçi ka humbur bashkëshorten si pasojë e infektimit nga COVID-19.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur djali i tyre, Shqiptar Demaçi përmes një postimi prekës në rrjetet sociale.

“Ju njoftojmë se nëna, vjehrra  e gjyshja, Xhemajlije Hoxha Demaçi ndërroi jetë sot pasdite nga pasojat e Covid 19.  Varrimi bëhet nesër në ora 12:30 në varrezat e Lagjes Arbëria (ish -Dragodani) nga rrethi i saj familjar. Të pame nuk do të organizohet për shkak të pandemisë”, ka shkruar ai.

Politikani i njohur shqiptar në zi, humb bashkëshorten nga COVID-19