BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Rajoni

Prangoset e moshuara, dhunonte bashkëshortin prej vitesh/ 90-vjeçari: Nuk më ka dhënë ushqim

Prangoset e moshuara, dhunonte bashkëshortin prej vitesh/

Një 89-vjeçare ka rënë në prangat e policisë greke, pasoi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj 90-vjeçar.

Por mesa duket 89-vjeçarja është sy pa trembur, sipas medieve greke ajo ka thënë në komisariat se e ka rrahur bashkëshortin më parë dhe jo tani dhe se nuk e ka rrahur kurrë për ta vrarë.

“Dikur e godisja, tani jo. Nuk e kam rrahur as për ta vrarë”, ka thënë në mënyrë karakteristike e moshuara, raporton protothema.gr.

Sipas aktakuzës ndaj 89-vjeçares, e moshuara do të hetohet për veprën penale për lëndime fizike ndaj të shoqit të saj.

Nga ana e tij bashkëshorti i dhunuar 90 vjeç ka thënë se prej 10 vitesh dhunohet fizikisht nga e shoqja dhe se në 24 orët e fundit para se ta denonconte në polici, e shoqja nuk i kishte dhënë ushqim.