BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se numri i rasteve të reja ka pësuar një rënie, ku në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë 125 persona.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 43 qytetarë.