BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Aktualitet

Prej tre javësh i intubuar në spitalin Infektiv, humb jetën në moshë të re mësuesi i infektuar me covid-19 (EMRI)

Prej tre javësh i intubuar në spitalin Infektiv, humb jetën

Një lajm i hidhur vjen nga Infektivi, ku bëhet me dije se ka ndërruar jetë si pasojë e Covid 19 një mësues nga Pogradeci.

Burimet thonë se 47 vjeçari ishte prej tre javësh  i intubuar në spitalin infektiv në Tiranë, ku dhe ka ndërruar jetë.

Viktima është Leonard Xhemollari, 44-vjeç,  mësues në fshatin Hudenisht. 

Bëhet me dije se Xhemollari nuk vuante nga sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Më të lexuarat