BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Aktualitet

Prej kohësh nuk është shfaqur në media, Ina Rama kapet 'mat' e 'zhytur' mes...(Foto)

Prej kohësh nuk është shfaqur në media, Ina Rama kapet

Ish-kryeprokurore e Shqipërisë, Ina Rama, prej vitesh i mungon ekranit. Ishim mësuar përpara disa vitesh ta kishim prezent në zhvillimet e fundit politike dhe të sistemit të drejtësisë.

Ndonëse qëkur ishte në detyrë kishte zgjedhur një profil të ulët, duke preferuar të qëndrojë larg fokusit mediatik ku nuk është për shkak të profesionit të saj, por Panairi i Librit ishte një event që do ta rikthente në fokusin e publikut edhe Ina Ramën.

Siç duke e veshur me bezhë e kombinuar edhe çantën bezhë me flokët disi më të çelëta bionde sesa jemi mësuar ta shohim.

Ina Rama është përfshirë në një nga tendat e Panairit, duke zgjedhur blerjet për këtë panair ndonëse siç mund të duket dhe nga fotot, të shumtë kanë qenë njerëzit në stendë. Si çdo qytetare tjetër ajo ka mbajtur radhën për të marrë librin e preferuar.

Është e pamundur të kalojë pa u vënë re një nga gratë më të rëndësishme për drejtësinë shqiptare në kohën kur ajo ishte kryeprokurore.

Më të lexuarat