Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Priten arrestime të tjera, ja nga cila zonë”

Postuar: 22/10/2018 - 23:44

27 arrestimet e kryera gjatë këtyre ditëve do të pasohen nga të tjera.

Gazetarja Klodiana Lala, referuar edhe deklaratave të Kryeministrit u shpreh se nga informacionet që ka, arrestimet do të jenë nga zona e Lezhës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/01/2019 - 20:19

Prej më shumë se një jave studentët kanë përshkallëzuar protestën, ku përveç bojkotit të mësimit, janë ngujuar në fakultetet përkatëse.

Postuar: 18/01/2019 - 19:21

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton abonentët e Lushnjes dhe Fieri

Postuar: 18/01/2019 - 19:06

I dyshuari kryesor për vrasjen e një bodigardi anglez, që ishte në krye të detyrës jashtë një r

Postuar: 18/01/2019 - 18:45

Në ditën e 76-të të protestës së tyre banorët e Astirit kanë dalë edhe këtë të premte në protestë

Postuar: 18/01/2019 - 18:25

Mediat italiane kanë publikuar disa pamje të grabitjeve të shtëpive dhe lokaleve nga ana e shqi

Postuar: 18/01/2019 - 18:03

Ditën e sotme vendi u përfshi nga reshje të dobëta shiu, por edhe për ditën e nesërme priten re

Postuar: 18/01/2019 - 17:48

Rezultoi e dështuar përpjekja e një shqiptari dhe një italiani për të kontrabanduar 3 ton cigar