BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

Priten zhvillime të reja! Avokati i njohur paralajmëron protesta në Shqipëri, ja çfarë do të ndodhë në 9 maj

Priten zhvillime të reja! Avokati i njohur paralajmëron protesta

Avokati i njohur Altin Goxhaj, ka paralajmëruar ditën e sotme se më datë 9 maj do të zhvillohet një protestë, ku do të demaskohet fshehtësia e votës në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Goxhaj thotë se personat që do të marrin pjesë, do të futen në dhomën e fshehtë të votimit dhe do të kryejnë të njëjtat procedura si në 25 prill dhe më pas ata do t’i tregojnë se vota e tyre nuk është e fshehtë siç pretendohet. Ndër të tjera, Goxhaj hedh akuza të forta për pajisjen e identifikimit biometrik, për të cilën ai shprehet se “makina e George Soros-it ku ju fusni gishtin dhe ai ju fut gishtin”.

Më të lexuarat