BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Aktualitet

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do

Gjatë ditës dhe mbrëmjes së djeshme pati një përkeqësim të motit me reshje të dendura në pjesën më të madhe të Shqipërisë. Shqipëria është përfshirë nga moti i keq me reshje shiu, rrufe, erë të fortë në zona të caktuara si edhe temperatura të ulta. 

Ditën e somte situata duket më e stabilizuar sot, ndërsa më e keqja pritet gjatë mbrëmjes së nesërme si edhe mëngjesin e së hënës ku reshjet e dendura dhe rrufetë do të përfshijnë thuajse të gjithë Ultësirën Perëndimore si edhe zonat bregdetare të Jonit.

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do

Si pasoja e rrymave që vijnë nga veriu i Adriatikut, moti i keq me reshje dhe shkarkesa atmosferike pritet të fillojë pasditen e nesërme rreth orës 17:00-18:00 në zonën e Shkodrës dhe Lezhës dhe më pas me kalimin e orëve do të zbresë më në jug, në Durrës, Kavajë, bregdetin e Fierit sie dhe në Vlorë.

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do

Reshjet pritet të jenë të dendura me një intensitet deri 25 mm shi për orë në këto zona. Ndërkohë, gjatë orëve të para të ditës së hënë, reshjet e dendura dhe rrufetë do të zbresin në zonën e bregdetit të Jonit, kryesisht në Himarë dhe Sarandë.

Moti do të jetë me re dhe reshje gjatë të hënës, për të patur një përmirësim gjatë të martës dhe të mërkurës.