BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x

Aktualitet

Profesori tregon se çfarë ndodhi në të vërtet në "Foltoren" e Sali Berishës me demokratët në SHBA: Mblodhi picamenë e kamarierë! Presidenti i Vatrës s'mbledh 5 vetë në kafe

Profesori tregon se çfarë ndodhi në të vërtet në

Prof.Dr. Shinasi Rama thotë se Foltorja e ish-kryeministrit Sali Berisha me shqiptarët në SHBA nuk kishte asnjë vlerë përveç konsumit publik.

Ai shkon deri aty sa flet për picamenë e kamarierë ndërsa për Presidentin e Nderit të  Vatrës që kritikoi ashpër ambasadoren amerikane Kim thotë se është kryetar i një shoqate që nuk mbledh dot 5 veta në kafe.

“Sali Berisha mundet të bëjë takime virtuale me picamena, me restorante, kamariera, pastruesa, sa ti dojë qejfi. Kim përfaqëson presidentin e SHBA në shtetin shqiptar, është zëri i Amerikës. Ata njerëz kanë të drejtë të mos pajtohen me Kim, me politikën e Presidentit. Unë nuk jam ata dhe ai zotëria që nuk pajtohet me Yuri Kim është kryetari i një shoqate që nuk mbledh as 5 veta me pi kafe. Ajo që bëri Berisha ishte për konsum ndaj shtresave të pakënaqura nga sundimi kriminal i Edi Ramës, nga korrupsioni shtetëror,  që nuk shohin shpresë tjetër, që nuk duan ta pranojnë se zgjidhja është shtet-kombi, se ka njerëz dhe ide të tjera që japin zgjidhje më të mira se ky njeri që mbart mbi vete krime të panumërta”, tha ai për Ora News.

Më të lexuarat