BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Prokuroria nis menjëherë hetimet për vdekjen e 4-vjeçarit në Berat, zbulohet si ra në kontakt me rrymën elektrike dhe kush e shoqëronte në ato momente (FOTO)

Prokuroria nis menjëherë hetimet për vdekjen e 4-vjeçarit

Një vogëlush 4-vjeccar humbi jetën sot në Berat pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. Ndërkohë mësohet se Prokuroria ka nisur hetimet ndaj drejtorisë së ndriçimit në Bashkinë e Beratit pasi vogëlushi ra në kontakt me korentin pasi ka prekur telat e poçave të ndriçimit në lulishte.

Ngjarja e rëndë është shënuar ditën e sotme, ku fatkeqësisht 4-vjeçari ka ndërruar jetë në spital pas goditjeve që ka marrë nga kontakti me rrymën elektrike.

Bëhet me dije se fëmija ka rënë në kontakt me energjinë elektrike në lulishten e pedonales së re të qytetit, ndërsa ka qenë duke luajtur, i shoqëruar nga e ëma.

Mësohet se fëmija ka prekur një poç ndriçimi në lulishte kabujt e të cilit kanë qenë të paizoluar. Menjëherë më pas kanë nisur hetimet ndaj drejtorisë së ndriçimit në Bashkinë e Beratit.

Prokuroria nis menjëherë hetimet për vdekjen e 4-vjeçarit

Prokuroria nis menjëherë hetimet për vdekjen e 4-vjeçarit