BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri Kim?! Ja pazari...

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri
x
BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x

Aktualitet

Protesta e nesërme, RENEA dhe FNSH në gatishmëri, kontrolle të ashpra për...

Protesta e nesërme, RENEA dhe FNSH në gatishmëri, kontrolle

Protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha, që do të zhvillohet ditën e nesërme, ka bërë që të jenë në gatishmëri policia e shtetit.

Policia bën me dije se do zbatohen procedurat standarde si gjithmonë, ku për mbarëvajtjen e protestës do jenë mbi 1000 forca policie të përfshira.

Bëhet fjalë për forca të zakonshme por edhe për ato speciale, Shqiponja, FNSH.

PD ka marrë leje për protestë nga ora 19:00 deri në orën 21:00. Policia do të ushtrojë kontrolle të rrepta në të gjitha akset për të sekuestruar sende të paligjshme që mund të kenë protestuesit.