BREAKING NEWS

“Këta 3 politikanë janë përgjuar”, Spartak Ngjela flet me emra dhe bën deklaratën ‘bombë’: Ja pse Ilir Meta do të shkarkohet , bravo i qoftë Lulzim Bashës nëse...

“Këta 3 politikanë janë përgjuar”, Spartak
x

Aktualitet

Protesta e opozitës e gjen Tiranën pa drita, ja zonat ku do ndërpritet

Protesta e opozitës e gjen Tiranën pa drita, ja zonat ku do

 Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se ditën e sotme ka ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE kanë mbetur pa energji elektrike një pjesë e zonës ndërmjet Rrugës së Kavajës dhe 'Myslym Shyri;, e cila prek rrugët 'Him Kolli'.

'Nikolla Lena' dhe 'Besim Imami', janë akualisht pa energji elektrike për shkak të dëmtimit të rrjetit 20kv nga një subjekt. OSHEE Tiranë po merr masat për rikthimin e energjisë brenda 30 minutave', njofton OSHEE.

 

Më të lexuarat