Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Aktualitet

Publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti ku humbi jetën shefi i policisë bashkiake

Publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti ku humbi jetën shefi i

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Librazhd–Qafë Thanë ku ka ndërruar jetë një person.

Policia bëri me dije se ka ndërruar jetë një person rreth 45 vjeç, ndërsa theksoi se ishin përplasur një makinë tip “Mercedes” dhe një tjetër tip “Ford”.

Viktima është shtetasi Ardian Vreto, polic në qytetin e Librazhdit dhe është vëllai i kreut të PD-së së qytetit, Bujar Vreto.

Policia njofton:

Në aksin rrugor Librazhd- Qafë Thanë, në fshatin Pishkash, janë përplasur mjetet tip “Benz” me mjetin tip “Ford”.

Si pasojë drejtuesi i mjetit “Ford”, shtetasi A.V., rreth 45 vjeç, ka ndëruar jetë në Spitalin e Librazhdit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti ku humbi jetën shefi i