BREAKING NEWS

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/ Përdhunon një vajzë brenda komisariatit, arrestohet shefi i policisë (Zbardhen detaje të rënda nga ngjarja)

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/
x

Aktualitet

Publikohen pamjet/ Gati për të konsumuar kokainë, çfarë u gjet në banesën e Marsida Qatjas

Publikohen pamjet/ Gati për të konsumuar kokainë,
Sherri në banesën e Marsida Qatjas ku si pasojë mbeti i vrarë Dritan Hoxholli dhe u plagos Bledar Toçi tronditi gjithë Shqipërinë.
 
Pamjet nga banesa e ngjrjes së krimit ishin vërtet të rënda pasi ngado shihej gjak dhe një rrëmujë e madhe. Ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte se në banesë ishte konsumuar alkool edhe drogë.
 
 Shihet qartë, se Marsida Qatja së bashku me tre burrat e tjerë në banesë kishin konsumar kokainë. Mbi tavolinën e dhomës së krimit janë gjetur kartë që shërben për ndarjen në viza të lëndës narkotike, tub, pjatë, shkrepse, lugë si dhe pluhur i bardhë që dyshohet të jetë kokainë.