Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Publikohen pamjet/ Gati për të konsumuar kokainë, çfarë u gjet në banesën e Marsida Qatjas

Postuar: 10/10/2019 - 16:25

Sherri në banesën e Marsida Qatjas ku si pasojë mbeti i vrarë Dritan Hoxholli dhe u plagos Bledar Toçi tronditi gjithë Shqipërinë.
 
Pamjet nga banesa e ngjrjes së krimit ishin vërtet të rënda pasi ngado shihej gjak dhe një rrëmujë e madhe. Ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte se në banesë ishte konsumuar alkool edhe drogë.
 
 Shihet qartë, se Marsida Qatja së bashku me tre burrat e tjerë në banesë kishin konsumar kokainë. Mbi tavolinën e dhomës së krimit janë gjetur kartë që shërben për ndarjen në viza të lëndës narkotike, tub, pjatë, shkrepse, lugë si dhe pluhur i bardhë që dyshohet të jetë kokainë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 17:59

Dilaver Kalaja, shef objektesh në Komisariatin nr. 1 në Tiranë është arrestuar sot nga policia.

Arrestimi i tij vjen në saj të një operacion antidrogë i shtrirë në të gjithë vendin.

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.

Postuar: 22/10/2019 - 17:35

Një 32-vjeçar nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë është arrestuar sot nga policia.

Postuar: 22/10/2019 - 17:25

Vetëm pak minuta më parë Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar një video ku tregon emrat e zy

Postuar: 22/10/2019 - 16:48

Rasti i 18-vjeçarit me origjinë shqiptare ka tërhequr vëmendjen e faqes së huaj britanike, Metro

Postuar: 22/10/2019 - 16:22

Në Golem, më datë 22.10.2019, në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia  shtetasi

Postuar: 22/10/2019 - 15:50

55-vjeçari Lazër Arraj kishte shkuar në fshat, për të mbledhur ushqimet e dimrit, por është qëllu