BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Aktualitet

Publikohen pamjet/ Shatërvani në Zagreb ndriçohet nga flamuri kuq e zi, Ambasada e Shqipërisë në Kroaci uron shqiptarët me videon e veçantë

Publikohen pamjet/ Shatërvani në Zagreb ndriçohet nga flamuri

Shumë shtete të botës janë solidarizuar me rastin e Ditës së Flamurit, duke vendosur në sheshe dhe monumentet kryesore të tyre, pamje të flamurit tonë kombëtar.

Në Kroaci, shatërvani në qendër të Zagrebit, është ndriçuar nga flamuri kuqezi.

Pamjet janë publikuar nga Ambasada e Shqipërisë në Kroaci, ku bashkëngjitur videos vjen dhe urimi: Gëzuar ditën e Flamurit:

Zagrebi shkelqen sonte me ngjyrat kuq e zi Në nderim të 109 vetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, ngjyrat e flamurit shqiptar ndricuan sonte në Ujvarën e Zagrebit Nga stafi
@AlEmbCroatia
: Gëzuar Ditën e Flamurit!!