BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Aktualitet

Publikohet HARTA/ Troket dimri i acartë! Nga Vermoshi në Ersekë, po vijnë reshjet e dendura të dëborës, njihuni me zonat që do të “vishen me të bardha”

Publikohet HARTA/ Troket dimri i acartë! Nga Vermoshi në Ersekë,

Prej disa ditësh, vendi ynë është përfshirë nga një mot i keq, me reshje të dendura shiu dhe me ulje temperaturash. Në veri të vendit reshjet e shiut, shkaktuan përmbytje të mëdha, duke lënë pas edhe viktima.

Ndërkohë situata me reshjet parashikohet që të ketë një përmirësim nga e enjtja dhe në vijim.

Por në fundjavë sipas Windy, parashikohet një uljet e madhe e temperaturave. Kjo do të sjellë reshje të dendura dëbore në zonat Veriore të vendit, në Lindje dhe në Jug-Lindje. Ashtu siç shihet në hartën e Windy, një pjesë e madhe e Shqipërisë do të mbulohet nga reshje e dëborës në 10 ditëshin që vjen.

Publikohet HARTA/ Troket dimri i acartë! Nga Vermoshi në Ersekë,