BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

Publikohet VIDEO e frikshme/ Kaos, gaz lotsjellës dhe ndërhyrje me armë nga policia ndaj huliganeve. Ajo që nuk u pa mbrëmë nga lufta në rrugët e Tiranës

Publikohet VIDEO e frikshme/ Kaos, gaz lotsjellës dhe ndërhyrje me

Tifozët holandezë kanë vijuar të përplasen me policinë në Tiranë, duke plagosur disa prej tyre dhe duke shkaktuar dëme materiale në kryeqytet.

Tifozët holandezë dhe ata italianë janë përplasur në zona të ndryshme të Tiranës, teksa policia është përpjekur ti ndalojë.

Ata hedhin sende të forta dhe tymëse ndaj uniformave blu, ndërsa këta të fundit i përgjigjen me shkopinj gome. Në pamjet e publikuara gjerësisht në media, shihet se gjatë arrestimit, dy persona të veshur civilë i drejtojnë armën tifozërive, ndërsa arrestojnë disa të tjerë. Ndërkohë faqja “Holigans.CV”, ka publikuar në rrjete sociale foto të dy personave me armën që ia drejtojnë tifozërive.

Kujtojmë se ndeshja mes Feyenoord-it dhe Romës do të luhet këtë të mërkurë në orën 21:00, ndërsa në Tiranë kanë zbarkuar krahas tifozëve që do të jenë të pranishëm në stadium, edhe mijëra të tjerë që do e ndjekin në hapësirat e dedikuar për ndeshjen.