BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Aktualitet

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin, Artan Hoxha del me mesazhin e koduar

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin,

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqen liqenin e Komanit dy ministret, Belinda Balluku dhe Ogerta Manastirliu. “Ne te vertete po e perdor si foto ilustruese, per te treguar se, gjate dites se sotme, era fryn me drejtim nga perendimi ne lindje”, shkruan ndër të tjera Hoxha në statusin e tij duke dhënë kështu edhe një mesazh të koduar. Hoxha nuk është ndaluar me kaq, por edhe ka replikuar me një qytetar. Shkak është bërë fraza e gazetarit: “Nga perendimi ne lindje”. Kjo mund të nënkuptohet si një thumb i gazetarit për qeverinë, duke u nisur nga raportet e mira që ka Rama me liderët e vendeve të Lindjes.

Komentet:

Qytetari: Floket e tyre tregojne se era fryn nga jugu drejte veriut

Artan Hoxha: PO po te ishin ne det mbase nuk ja fut kot, por jane ne liqenin e Komanit qe ka vetem drejtimin nga perendimi ne lindje

Qytetari: Artan Hoxha ke te drejte, por une nuk kam qene ndonjeher ne liqenin e Komanit dhe keshtu i bie qe ja kam futur kot

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin,