BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Aktualitet

Publikoi video në TikTok me celular në dorë e duke ecur me 250 km/h, e pëson keq 21-vjeçari

Publikoi video në TikTok me celular në dorë e duke ecur me 250

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme një 21-vjeçar, pas publikimit të një videoje në rrjetet sociale ku ai filmonte veten duke shkelur rregullat qarkullimit rrugor duke vënë në rrezik jetën e tij dhe të përdoruesve të tjerë të rrugës.

Bëhet e ditur se E. D., 21 vjeç u ndalua në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, i cili si duket nuk kishte as leje drejtimi. Gjatë testit të kryer me AquilaScan rezultoi se 21-vjeçari e drejtonte mjetin, nën efektin e lëndëve narkotike.

Në videon e publikuar në platformën TikTok i riu mund të shihet ndërsa parakalon automjete të tjera me shpejtësi tej normave të lejuara, ndërsa në dorë mban celularin dhe nuk kishte vënë as rrip sigurimi.