BREAKING NEWS

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri, kreu i Unioni Turistik Shqiptar shpërthen ndaj Ramës: Absurde dhe e pazbatueshme

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet
x

Aktualitet

Punimet në rrjet, në këto zona të Tiranës do ketë ndërprerje të energjisë

Punimet në rrjet, në këto zona të Tiranës do ketë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës gjatë ditës së djeshme.

Më poshtë zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike:

Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

13 qershor/09:30-15:00

rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu”

09:00-15:00

Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

09:00-13:00

rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”

10:00-14:00

rruga Ram Sadrija", prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga "Gani Strazimiri"

14 qershor/09:00-15:00

Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico”

9:30 deri 15:00

rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”

04:00-16:00

rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane

Më të lexuarat