Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Punimet në rrjet, në këto zona të Tiranës do ketë ndërprerje të energjisë

Postuar: 12/06/2019 - 16:58

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës gjatë ditës së djeshme.

Më poshtë zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike:

Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

13 qershor/09:30-15:00

rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu”

09:00-15:00

Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

09:00-13:00

rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”

10:00-14:00

rruga Ram Sadrija", prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga "Gani Strazimiri"

14 qershor/09:00-15:00

Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico”

9:30 deri 15:00

rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”

04:00-16:00

rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 14:35

Një pushues në plazhin e Spilles ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Mësohet se shtetasi me iniciale ‘J.Xh.’, 32 vjeç është nxjerrë nga uji në gjendje të rëndë dhe i është dhënë ndihma e parë.

Postuar: 17/08/2019 - 14:12

Në fshatin Jeta e Re në Fier ka rënë zjarr në dy anët e rrugës ku ndodhen mbetje urbane.

Postuar: 17/08/2019 - 13:41

Personi qe shihni ne foto është pronari i lokalit Mihal Kokedhima, 51-vjeçari që u arrestua

Postuar: 17/08/2019 - 13:22

Një 21-vjeçar është arrestuar në Maliq pasi është kapur me municione luftarake pa leje, ndërsa nj

Postuar: 17/08/2019 - 13:07

Më shumë se shtatë vjet, një grua rumune, nënë e dy fëmijëve të vegjël, u mbajt në izolim mes tor

Postuar: 17/08/2019 - 12:45

Ky është momentit kur Mihal Kokëdhima, pronari i një restoranti në Porto Palermo, në një mënyrë k