BREAKING NEWS

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP për analizat e COVID-19, privati nuk mund të kryejë teste

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP
x

Aktualitet

Pushojnë reshjet e shiut, por moti vazhdon të sjellë surpriza/ Ja çfarë pritet në orët në vijim

Pushojnë reshjet e shiut, por moti vazhdon të sjellë surpriza/ Ja

Sipas MeteoAlb në vendin tonë, do të vijojnë kthjellimet. Paraditja do të jetë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë vendin tonë. Mesdita dhe orët vijuese do të sjellin kthjellim gradual të motit në zonat e ulëta duke zhvendosur vranësirat përgjatë kufirit lindor.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por mbeten të pandryshuara në  mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C  minimumi deri në 14°C maksimumi.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi deri 40 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.