BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik, mediat greke japin detajet e para çfarë ka ndodhur

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në Selanik,

Një 32-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me armë zjarri në Selanik.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Selanikut, në rrugën Antigonidhon. Pasi shqiptari me precedent penal u qëllua, a u transportua në spital me taksi.

Sipas mediave greke, ai tha se kishte ndjerë një djegie në këmbë, por më pas kishte kuptuar që ishte goditur me armë zjarri.

Sipas disa dëshmitarësh pranë vendit të ngjarjes kishte ndodhur një sherr mes disa shqiptarësh, por ai atha se nuk ishte i përfshirë dhe se po kalonte aty në atë moment.