BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep mesazhin e koduar, paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Kryeministri Rama jep mesazhin e koduar, paralajmëron ndryshimin e madh
x

Aktualitet

Qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan dhe i theu xhamat, kapet autori, ja çfarë thotë Policia

Qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan dhe

Policia i ka vendosur prangat autorit që qëlloi me gurë dhe theu xhamat e qendrës shëndetësore në Elbasan.

Bëhet me dije se pas arrestimit është proceduar në gjendje të lirë shtetasi A.B., banues në Elbasan.

Presoni në fjalë sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proceduan në gjendje të lirë për veprën penale “Shkatërim i pronës” shtetasin:

A.B., banues në Elbasan, pasi sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale,” njofton policia.