BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Aktualitet

Qershori nis me kufizime të energjisë elektrike, OSHEE njofton për qytetet dhe oraret ku do të ketë ndërprerje

Qershori nis me kufizime të energjisë elektrike, OSHEE njofton

OSHEE-ja përmes disa njoftimeve në “Facebook” bëri të ditur se në disa qytete të vendit do të ketë kufizime të energjisë elektrike, për shkak të remonteve të planifikuara që do të bëhen.

Deri më 5 qershor, ndërprerje të energjisë do të ketë në Kavajë, Pogradec, Elbasan, Fier, Shkodër, Lezhë dhe Kukës.

Duke nisur prej së martës, nga në fashën e orarit 09:00-15:00, kufizime të energjisë do të ketë në disa lagje të qyteteve të sipërpërmendura dhe në zonat përreth qyteteve.