Aktualitet

Qytetarët e Tiranës në panik, digjet makina në mes të rrugës tek ‘Ali Demi’

Qytetarët e Tiranës në panik, digjet makina në mes të

Një makinë është përfshirë nga flakët në Tiranë, në lagjen “Ali Demi”. Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur sot në mbrëmje, ku zjarfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të banuar dhe të populluar në këtë orë të mbrëmjes. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që sollën dhe djegien e veturës.

Më të lexuarat