Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë shkarkimesh: Ja kush do largohet nga detyra

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë
x

Aktualitet

Ra nga lartësia dhe vdiq në vend, Policia nxjerr detajet si humbi jetën 57-vjeçari në Tiranë

Ra nga lartësia dhe vdiq në vend, Policia nxjerr detajet si humbi

Një punëtor 57- vjeçar ka humbur jetën sot në Tiranë pasi ka rënë në mesditë nga lartësia e një shkolle.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Kastriotëve’ në orën 13:15 dhe Policia bën me dije se ishte aksidentale. 57- vjeçari ishte duke punuar tek shkolla kur ka rënë nga lartësia.

NJOFTIMI I POLICISË

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, me datë 29.01.2020, rreth orës 13:15, në rrugën  e “Kastriotëve” duke punuar , tek godina e  një shkolle  aksidentalisht  ka rënë nga lartësia shtetasi E.L, 57 vjeç, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.