BREAKING NEWS

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5 anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, nga Bujar Nishani tek Besnik Mustafaj

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5
x

Aktualitet

Ra nga pema teksa priste dru, ndërron jetë 62-vjeçari në Këlcyrë (EMRI)

Ra nga pema teksa priste dru, ndërron jetë 62-vjeçari në

Një 62- vjeçar me profesion kasap ka ndërruar jetë pasi ra nga pema teksa priste dru. Avdul Marko është viktima e aksidentit tragjik në Grykën e Këlcyrës.

Mësohet se Merko priste degët e pemëve dhe në një prej tyre ka rrëshqitur ku për pasojë nga përplasja me tokën ka ndërruar jetë në vendngjarje.