BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Aktualitet

Raportohet një tjetër viktimë te “Sanatoriumi”, prej ditësh luftonte me koronavirusin

Raportohet një tjetër viktimë te “Sanatoriumi”, prej

Deri tani për ditën e sotme raportohen dy të vdekur nga Covid në Elbasan. Mësohet viktima e radhës në këtë qytet është një 79 vjeçar i cili ishte i infektuar .

Kujtojmë se më herët ka ndërruar jetë një 47-vjeçar te “Sanatoriumi” për shkak të koronavirusit.

Ndërkaq nga fillimi i pandemisë e deri më tani kanë humbur jetën nga Covid në qarkun e Elbasanit 65 viktima, ndërsa numri total i jetëve të humbura në vendin tonë është 716 persona.