BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët, zbardhen detajet e fundit

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x

Aktualitet

Primaret në PD, Belind Këlliçi zbulon arsyen pse kandidon: Nuk mund të qëndroj më dëshmitar...

Primaret në PD, Belind Këlliçi zbulon arsyen pse kandidon: Nuk

Belind Këlliçi, i ftuar në emisionin  “Opinion” së  bashku me 6 kandidatët e tjerë të primareve të PD për Tiranën,shprehet se qyteti të Tiranës në këto vite i janë bërë dëme të mëdha, ndaj dhe ai ka vendosur të kandidojë. Këlliçi listoi disa nga arsyet e vendimit të tij, ndërsa shtoi se do donte të rriste në këtë qytet fëmijët e tij.

“Tirana është dëmtuar rëndë këto vite, është dëmtuar memoria e qytetit, në ndërtime pa kufi, në gjithë perceptimin publik në Tiranë edhe tek qytetarët e zakonshëm të qytetit.I janë bërë dëme të mëdha qytetit në këto vite. Na është vjedhur e ardhmja janë marr vendime pa dëgjesa publike.Po marr rastin e inceneratorit. Nuk mund të qëndroj më dëshmitar i shkatërrimit të qytetit ku jetoj. Kam vendosur të jetoj këtu dhe t’i rris fëmijët e mi këtu, nëse do Zoti të jem prind”, tha Këlliçi.