BREAKING NEWS

Çfarë do bëhet nesër me Reformën Zgjedhore? Spartak Ngjela zbulon ‘asin nën mëngë’ të ambasadores Yuri Kim

Çfarë do bëhet nesër me Reformën Zgjedhore? Spartak
x

Aktualitet

Realitet shqetësues!/“Tre herë në ditë e pi”, adoleshenti tregon se si i siguron lekët për blerë hashashin: Të duket vetja sikur çfarë je!

Realitet shqetësues!/“Tre herë në ditë e pi”,

Përdorimi i drogërave tek të rinjtë është një fenomen që sa vjen e bëhët më shqetësues. Për Ora Neës është rrëfyer një 17 vjeçar, i cili thotë se bashkon paratë që i japin prindërit për ushqim me shokët që të blejnë lëndën narkotike.

"Të duket vetja sikur çfarë je. Tre herë në ditë e pi. Bëhemi me shokët, plotësojmë lekët dhe e marrim e pimë gjithsecili nga gjysma. Një teke e blejmë 5 mijë lekë, ka thënë adoleshenti."

 

 

Më të lexuarat