BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Aktualitet

Rëndohet shëndeti i Adriatik Alimadhit? Ja si është gjendja e deputetit të infektuar me koronavirus, ç’ thonë mjekët te Infektivi. Kjo ishte arsyeja e fortë e shtrimit në spital

Rëndohet shëndeti i Adriatik Alimadhit? Ja si është

Një ditë më parë, deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Adriatik Alimadhi përmes një statusi në Facebook njoftoi se kishte dalë pozitiv pas testit për koronavirusin.

Ndërsa shprehte indinjatë për sorrollatjet në spitale dhe mungesën e ndihmës deputeti tha se në shtëpi kujdesej për të vetëm bashkëshortja, por edhe ajo e infektuar, prandaj i bënte thirrje kryeministrit Rama për ndihmë.

Gazetari i News 24, Erjon Skëndaj bëri me dije për “BalkanWeb” se mbrëmë ai ka mbërritur në spital, ndërsa mjekët sot thonë se po mbahet në trajtim. Gjendja e tij nuk është e rënduar, është stabël, por arsyeja pse e shturan në spital është se ka sëmundje bashkëshoqëruese.

Më të lexuarat