BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Aktualitet

Rëndohet gjendja e drejtorit të Institutit të Ndërtimit, futet në intubim tek Infektivi, familjarët thirrje urgjente për ta dërguar në Turqi

Rëndohet gjendja e drejtorit të Institutit të Ndërtimit,

Infektohet me koronavirus, drejtori i Institutit të Ndërtimit Agron Hysenlliu.

Bëhet me dije se gjendja e tij është rënduar dhe është bërë e mundur shtrimi në spitalin Infektiv, duke u futur në intubim.

Familjarët kanë bërë thirrje dhe kanë kërkuar që ta dërgojnë në Turqi për mjekim më të specializuar, pasi gjendja e tij mbetet e rënduar.

Rëndohet gjendja e drejtorit të Institutit të Ndërtimit,

Më të lexuarat