BREAKING NEWS

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me urgjencë tek Spitali i Traumës

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me
x

Aktualitet

RENEA dhe FNSH aksion në gjithë vendin nën drejtimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda/ Goditen dy grupe kriminale në Tiranë, 20 të shoqëruar

RENEA dhe FNSH aksion në gjithë vendin nën drejtimin e

Aksioni i Reneas dhe FNSH-së që është shtrirë në disa qytete të vendit, është duke u zhvilluar në këto moment dhe në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se aksioni në Tiranë po zhvillohet për goditjen e dy grupeve kriminale në fushën e trafikut të drogës, të cilat janë zbuluar në sajë të përgjimeve që po kryhen prej rreth një viti.

Derimë tani mësohet se janë shoqëruar 20 persona, ndërsa operacioni po kryhet nën drejtimin e prokurorisë së krimeve të rënda.

Nuk ka ende detaje lidhur me identitetet e personave që janë shoqërua, pasi operacioni është ende në zhvillim.