Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

RENEA dhe FNSH aksion në gjithë vendin nën drejtimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda/ Goditen dy grupe kriminale në Tiranë, 20 të shoqëruar

Postuar: 12/09/2019 - 14:33

Aksioni i Reneas dhe FNSH-së që është shtrirë në disa qytete të vendit, është duke u zhvilluar në këto moment dhe në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se aksioni në Tiranë po zhvillohet për goditjen e dy grupeve kriminale në fushën e trafikut të drogës, të cilat janë zbuluar në sajë të përgjimeve që po kryhen prej rreth një viti.

Derimë tani mësohet se janë shoqëruar 20 persona, ndërsa operacioni po kryhet nën drejtimin e prokurorisë së krimeve të rënda.

Nuk ka ende detaje lidhur me identitetet e personave që janë shoqërua, pasi operacioni është ende në zhvillim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 23:50

Orët e gjatë të pritjes për vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda e kanë shoqëruar me ankth pritjen e ish-ministrit Saimir Tahiri.

Postuar: 19/09/2019 - 23:45

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e dënimit 5 vite burg konvertuar në 3 vite e 4 muaj

Postuar: 19/09/2019 - 23:34

Gjykatësi i Gjykatës Themelore në Pejë, i quajtur Sali Berisha është vënë në pranga nga Policia

Postuar: 19/09/2019 - 23:30

Saimir Tahiri u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda me 5 vite burg për shpërdorim detyre.

Postuar: 19/09/2019 - 23:19

Interesit të gazetarëve nuk u shpëtoi edhe një detaj që kishin vënë re tek ish-Ministri Saimir Ta

Postuar: 19/09/2019 - 22:57

Edhe pse u përpoq ta kalonte me batuta, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tha se i duhej k

Postuar: 19/09/2019 - 22:04

Ish-drejtori i policisë së Vlorës, Jaeld Çela  është dënuar nga gjykata e Krimeve të Rënda