BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh në Elbasan? Zbarkojnë RENEA dhe FNSH

Çfarë po ndodh në Elbasan? Zbarkojnë RENEA dhe FNSH

FNSH dhe RENEA kontrolle blic në Elbasan, Cërrik dhe Peqin pas tre vrasjeve të ndodhura së fundmi. Gjatë aksionit janë shoqëruar disa persona për verifikim.

Të shoqëruarit nuk kishin mjete identifikimi me vete.

Më të lexuarat