Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

RENEA dhe FNSH zbarkojnë sërish në Shijak, gazetari: Janë arrestuar 2 persona

Postuar: 22/10/2018 - 22:27

Mbrëmjen e sotme pari sërish një aksion të policisë në Shijak. Gazetari Trazhgim Sokolaj tha se dy persona janë arrestuar sot në mbrëmje në zonën e Shijakut 

Ai thotë se paralajmërimi i Ramës për arrestime të tjera ditën e mërkurë është i vërtetë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/01/2019 - 07:13

 Identifikohen viktima dhe autori i vrasjes makabre që tronditi qytetin Korçës mbrëmjen e kësaj të enjte. Sipas burimeve, viktima është shtetasi Altin Balliu, 30 vjeç  banues në Slabinjë të Pogradecit.

Postuar: 17/01/2019 - 23:42

Edhe pse Lëvizja Socialiste për Integrim thuajse reagon për çdo zhvillim në vend, duket se nuk

Postuar: 17/01/2019 - 23:27

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të Korçës.

Postuar: 17/01/2019 - 22:58

Avokati i Klement Balilit në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se ata ende

Postuar: 17/01/2019 - 22:29

Avokati i Klement Balilit, Theodhori Sollaku, të enjten, deklaroi se Policia e Shtetit gjatë op

Postuar: 17/01/2019 - 22:17

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Korçë.

Postuar: 17/01/2019 - 22:05

të mërkurën është vetëdorëzuar në polici, “eskobari i Ballkanit’, Kelment Balili, i