BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Aktualitet

RENEA dhe forca të shumta policie zbarkojnë në Mamurras, shoqërohen në polici 7 persona, të afërm të ish-deputetit të njohur të PD

RENEA dhe forca të shumta policie zbarkojnë në Mamurras,

2 efektivë policie kanë mbetur të plagosur pas një përplasje me armë zjarri në Mamurras ditën e sotme. Të dy policët janë qëlluar në këmbë dhe janë jashtë rrezikut për jetën

Lidhur me plagosjen e tyre në Mamurras, janë shoquar në polici 7 persona nga fisi i ish deputetit të PD-së Mhill Fufi.

Mësohet se forcat të shumta policie dhe RENEA kanë mbërritur në Mamurras, pas plagosjes me armë të dy efektivëve dhe një qytetari mesditën e sotme.