Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Revoltohet Elton Deda: Unaza e Fierit është njollë turpi e çdo qeverie

Postuar: 16/08/2018 - 08:31

Përmes një postimi në profilin e tij të Facebook, këngëtari i njohur Elton Deda është shprehur i revoltuar për faktin se Unaza e Fierit prej vitesh zvarritet dhe nuk po përfundon duke krijuar trafik të madh. Këngëtari shprehet se Unaza e Fierit është një njollë turpi e çdo qeverie, pasi vetëm për një bypass torturohen njerëzit.

 
Statusi i plotë i Elton Dedës:
Unaza e Fierit! Kjo njolle turpi e çdo qeverie! Turiste e femije te pafajshem duke u dergjur makinave ne pisk te vapes. Shofere amatore qe e bejne lemsh trafikun. Vetem per nje bypass torturohen njerezit e shkrete. Perveç kesaj, ka gjithmone nje vend te sqetlla e njerit qe hipen ne ashensorin tim per ata, qe nga makinat me targa te turli vendesh, hedhin letra, kanaçe, shishe uji, pampersa dhe ishalla hidhen dhe vete ndonje dite. Pushime te mbara kampiona.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 10:16

Policia e Mirditës ka arrestuar tre persona të shpallur në kërkim për disa vepra penale.

Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale K.B., 24 vjeç, Gj.B, 24 vjeç dhe D.P., 20 vjeç, banues në Mirditë.

Postuar: 17/07/2019 - 10:03

Niset drejt spitalit të Traumës në Tiranë, 67-vjeçari i cili u godit me sëpatë nga i biri mëngjes

Postuar: 17/07/2019 - 09:21

Sot rreth orës 08:00 në lagjen “Xhevdet Nepravishta” Lushnje, shtetasi D.V, 30 vjeç,

Postuar: 17/07/2019 - 09:13

Policia e Lezhës ka arrestuar 2 persona, të akuzuar për vjedhje bagëtish.

Postuar: 17/07/2019 - 08:59

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një banesë në Selenic

Postuar: 17/07/2019 - 08:51

Arrestohet një person në kërkim për dhunë në familje.

Postuar: 17/07/2019 - 08:34

Rreth orës 07:07, të mëngjesit të sotëm, në Selenicë të Vlorës, për shkaqe ende të paqarta është