BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Rindërtohet ura e Darëzezës, zëvendësministri i Mbrojtjes e teston me kamionin e ushtrisë dhe jep lajmin e mirë

Rindërtohet ura e Darëzezës, zëvendësministri i

Zëvendësministri i Mbrojtes, Petro Koçi, me anë të një postimi në rrjetin social ka shpërndarë dy imazhe ku tregohet qartë që Ura e Darëzezës në Fier, e cila u shemb disa ditë më parë nga një mjet i tonazhit të rëndë, është rindërtuar.

Petro Koci është ngjitur në anën e kamionit të Ushtrisë dhe e ka testuar.

Rindërtohet ura e Darëzezës, zëvendësministri i

“12 Qershor, Ora 12.00, Darezeze, Urë e sigurt”, shkruan ai.

Rindërtohet ura e Darëzezës, zëvendësministri i