Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Aktualitet

Rokadë ndryshimesh në Shkodër/ Ndërrohet drejtori i Tatimeve, pritet të zëvendësohet edhe Ditmir Bushati, ja emrat që do iu zënë vendin

Rokadë ndryshimesh në Shkodër/ Ndërrohet drejtori i

Një rokadë drejtorësh ka ndodhur në Drejtorinë Rajonale të Tatimeve në Shkodër. Mësohet se është larguar drejtori Herion Jashari dhe vendin e tij e ka zënë Myzafer Bushi i cili më herët ka mbajtur postin e drejtorit të degës së thesarit në Shkodër.

News24 mëson se në ditët në vijim pritet që të ketë edhe ndërrime të tjera drejtorësh.

Nga ana tjetër pritet që i deleguar për qarkun Shkodër të rikthehet deputeti i PS dhe ish-ministri i shëndetësisë Ilir Beqaj, për të zëvendësuar të deleguarin e mëparshëm Ditmir Bushati.