BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

Roma triumfoi në “Air Albania Stadium”, kryeministri Edi Rama publikon videon që po ‘thyen’ rrjetin

Roma triumfoi në “Air Albania Stadium”, kryeministri Edi Rama

Shqipëria priti mbrëmjen e mërkurë një nga eventet më të mëdha sportive në Europë, finalen e Conference League, e cila zhvilloi edicionin e saj të parë.

Roma dhe Feyenord u përplasën në “Air Albania Stadium”, një ndeshje mjaft emocionuese, por që në fund ishin romanët ata që ngritën trofeun falë golit të shënuar nga Nicola Zainolo në minutën e 32-të të pjesë së parë.

Urimet për skuadrën romane ishin të shumta, mes tyre dhe ai i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, i cili postoi në faqen e tij të Facebook golin e shënuar nga Zainolo.

Pavarësisht paralajmërimeve të shumta gjatë ditës së mërkurë, pas përfundimit të ndeshjes tifozeritë e të dyja skuadrave u larguan qetësisht, me përjashtim të një incidenti të vogël në Pedonale ku disa tifozë holandezë thyen karriget dhe më pas u shoqëruan nga policia.