BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Aktualitet

Rrëfimi shokues në emisionin e Arbana Osmanit/ Trondit 27-vjeçarja: Mësuesi i fesë islame abuzonte me ne. Na fuste në bodrum, ishin 10 vjeçe

Rrëfimi shokues në emisionin e Arbana Osmanit/

Adriana, 27-vjeçarja që është rritur në shtëpinë e fëmijës në Shkodër, ka bërë sot një rrëfim tronditës për një mësues të fesë islame që abuzonte me to

Në rrëfimin e saj në emisionin “Dua të të bëj të Lumtur” në Top Channel, Adriana u shpreh se mësuesi i fuste në bodrum, i rreshtonte fëmijët e vegjël dhe abuzonte seksualisht me to.

Pjesë nga rrëfimi

Kishim një mësues të fesë islame, dhe abuzonte seksualisht me ne të gjitha. Ishim nga 10-14 vjeç. Ai na fuste në bodrum te shtëpia e fëmisë dhe na rreshtonte. Na trembte me fantazma me gjëra, na rrifte. Dhe abzuonte një nga një me ne. thoshte "çfarë do i bëj fëmijës së parë do i bëj dhe fëmisë së dytë e me radhë". Nuk kishim kujt t'i thoshim, ishim të pafuqishëm. Edhe nëse do tregonim mësuesi do hakmerrej pastaj".

Osmani: Po çfarë ndodhte nëse nuk bindeshit, nëse nuk pranonit?

Adriana: Na dënonin, na lidhnin pas kaloriferit, na linin pa ngrënë, pa gjumë, me një këmbë...