BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Aktualitet

Rrëmbeu zemrat e gjithë shqiptarëve me filmin ‘Njerëz dhe Fate’, aktori Arben Derhemi shtrohet në spital/ Ja gjendja e tij shëndetësore (FOTO)

Rrëmbeu zemrat e gjithë shqiptarëve me filmin ‘Njerëz

Të gjithë e kujtojmë si Flori i “Njerëz dhe fate”, por Arben Derhemi është një aktor i njohur shqiptar që numëron me qindra role të suksesshme.

Mirëpo duket se kohët e fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet. Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram.

Duke falenderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithcka ka kaluar dhe ai fatmirësisht është mirë. Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

Rrëmbeu zemrat e gjithë shqiptarëve me filmin ‘Njerëz