Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëzohet në mes të rrugës, humb jetën gruaja, policia kërkon ndihmë për identifikimin

Postuar: 19/07/2019 - 23:08

Një e moshuar ka ndërruar jetën në Spitalin e Traumës pasi është rrëzuar në rrugën ‘Komuna e Parisit’. Policia e Tiranës kërkon ndihmë për identifikimin e gruas rreth 85 vjeç duke përshkruar disa detaje që mund të njihen nga njerëz të afërm të saj. E moshuara ka flokë të prera mesatarsisht dhe të thinjura, një shall të hedhur supeve me ornamente apo motive në ngjyrë të zezë, bezhë dhe kafe. 
 
Njoftimi i policisë
 
Më datë 19.08.2019, në rrugën “Komuna e Parisit”, një shtetase e moshuar rreth 85 vjeçe, është rrëzuar vetë në rrugë e cila u dërgua menjëherë me autoambulancë pranë Spitalit të traumës në gjëndje të rëndë shëndetsore si shkak i dëmtimeve të marra nga rënia përdhe e cila treth orës 20:30, ka ndërruar jetë.
Është , rreth  85 vjeç, me flokë të prera mesatarisht dhe  të thinjura, dhe ka një shall me ngjyra të hedhur mbi supe me ornamente, kryesisht me ngjyra të zeze, bezhë, dhe kafe.
Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e të moshuarës pasi deri në këto momente nuk është paraqitur në morgun e spitalit ndonjë familjar i saj. Ju lutemi qytetarëve të informojnë në nr 112.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 17:10

Prokuroria Antimafia e Firences gjatë një operacioni kanë ndaluar 7 shqiptarë dhe 2 italianë. Të dy shtetasit italianët dyshohet se janë pjesë e grupit mafioz “Ndragheta”.

Postuar: 12/12/2019 - 16:56

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit në Vlorë ka bllokuar një sasi prej 2130 kilogram mish pule të impo

Postuar: 12/12/2019 - 16:45

Ditën e sotme kryeministri Rama së bashku më kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kanë vizit

Postuar: 12/12/2019 - 16:29

Kavaja u trondit sërish para pak ditësh, teksa një 60-vjeçar vrau një 29-vjeçar me çifte në një l

Postuar: 12/12/2019 - 16:22

Në një njoftim nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëhet me dije se temperaturat sa po vijnë e po

Postuar: 12/12/2019 - 16:22

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Farkë, në shtëpinë e re të familjes së Sefer Poçit të prekur nga

Postuar: 12/12/2019 - 15:54

Edhe pse kaluan 16 ditë pas tërmetit që mori 51 jetë, dëmtoi rëndë mbi 2 mijë banesa e rreth 260